Royal London 21376-05
7,413.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Royal London 21376‑05 je ženski sat sa prigušenim srebrno-rosegold tonom, tankog profila (33 mm), s Miyota mehanizmom i kožnim kaišem. Elegantni minimalistički dizajn pogoduje dnevnim i svečanim prilikama.
Šifra proizvoda:
21376-05
Kategorije: Royal London, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Detalji |
|---|---|
| Brend | Royal London |
| Model | 21376‑05 |
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni (Quartz, Miyota 2036) |
| Kućište – materijal | Nerđajući čelik sa rosegold PVD premazom |
| Oblik kućišta | Okruglo |
| Prečnik kućišta | 33 mm |
| Debljina kućišta | ~8 mm |
| Staklo | Mineralno |
| Boja brojčanika | Srebrna |
| Funkcije | Sat, minut, sekund |
| Narukvica | Kožni remen (‚fashion‘ linija) |
| Širina narukvice | ~17 mm |
| Kopča | Klasična tang kopča |
| Vodootpornost | 3 ATM / 30 m |
| Dodatne karakteristike | Tanki i elegantni „Fashion“ model, PVD rosegold i kožni kaiš |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
