INVICTA 48578
19,900.00 rsd
Invicta Speedway Lady 48578 je idealan za dame koje žele da spojite sportski duh i eleganciju, bilo da ga nosite u dnevnim aktivnostima ili uz večernji izlazak.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Lolita
Opis
Iskusite uzbuđenje i sofisticiranost sa Invicta Speedway Lady 48578, satom koji spaja vrhunski dizajn i preciznost. Ovaj ženski kvarcni sat sa nerđajućim čeličnim kućištem donosi dinamičan izgled inspirisan trkačkim svetom, pružajući savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti.
Dodatne informacije
| Brand | INVICTA |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Tip sata | Ručni sat |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik |
| Precnik kucista | 34mm |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Boja kucista | Srebrno-Zlatna |
| Boja brojcanika | Zlatna |
| Tip narukvice | Nerđajući čelik |
| Duzina narukvice | 170mm |
| Sirina narukvice | 18mm |
| Boja narukvice | Srebrno-Zlatna |
| Vrsta kopce | Preklopna |
| Vodootpornost | 30m |
| Dodatne funkcije | ‘- |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
