INVICTA 48114
22,490.00 rsd
Savršen za dame koje žele da ostave utisak, Invicta 48114 Bolt Lady je pravi izbor za one koji traže sat sa karakterom, koji će biti pravi dodatak svakom stilu.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Lolita
Kategorije: Invicta, Satovi, Ženski satovi
Oznake: Invicta 48114, zenski sat
Opis
Otkrijte jedinstvenu kombinaciju snage i stila sa Invicta 48114 Bolt Lady, ženskim satom koji zrači sofisticiranošću i energijom. Sa svojim prelepim dizajnom i kvarcnim mehanizmom, ovaj sat od nerđajućeg čelika pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti.
Dodatne informacije
| Brand | INVICTA |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Tip sata | Ručni sat |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik |
| Precnik kucista | 37mm |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Boja kucista | Srebrna |
| Boja brojcanika | Srebrna |
| Tip narukvice | Nerđajući čelik |
| Duzina narukvice | 180mm |
| Sirina narukvice | 18mm |
| Boja narukvice | Srebrna |
| Vrsta kopce | Preklopna |
| Vodootpornost | 100m |
| Dodatne funkcije | ‘- |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
