INVICTA 30944
16,390.00 rsd
Invicta 30944 Pro Diver je muški ronilački sat sa 43 mm čeličnim kućištem i dvobojnom (srebro/žuta) narukvicom, crnim sunray brojčanikom i preciznim Japan Quartz mehanizmom (PC32). Opremljen je Flame Fusion kristalom, jednosmernim bezelom, datumom, luminiscentnim markerima i vodootpornošću od 100 m. Kombinacija klasike i pouzdanosti.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Lolita
Šifra proizvoda:
30944
Kategorije: Invicta, Muški satovi, Satovi
Oznake: 100 m vodootpornost, 43 mm, celicni sat, crni brojčanik, datum funkcija, invicta 30944, Invicta Pro Diver, muski sat, quartz sat, ronilački sat
Opis
Moderan muški sat brenda Invicta, sportsko elegantnog dizajna. Brojčanik sa dodatnim funkcijama doprinosi boljoj funkcionalnosti sata. Model je pogodan za svakodnevno nošenje.
Dodatne informacije
| Brand | INVICTA |
|---|---|
| Pol | Muški |
| Tip sata | Ručni sat |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik |
| Precnik kucista | 43mm |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Boja kucista | Srebrno-Zlatna |
| Boja brojcanika | Crna |
| Tip narukvice | Nerđajući čelik |
| Duzina narukvice | 185mm |
| Sirina narukvice | 22mm |
| Boja narukvice | Srebrno-Zlatna |
| Vrsta kopce | Preklopna |
| Vodootpornost | 100m |
| Dodatne funkcije | ‘- |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
