INVICTA 0620
25,290.00 rsd
Specialty Men
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Lolita
Šifra proizvoda:
0620
Kategorije: Invicta, Muški satovi, Satovi
Opis
Moderan muški sat brenda Invicta iz kolekcije Specialty, sportsko elegantnog dizajna. Ovaj model ima čeličnu narukvicu i kućište u srebrnoj boji. Plavi brojčanik sa dodatnom funkcijom datuma doprinosi boljoj funkcionalnosti sata. Model je pogodan za svakodnevno nošenje
Dodatne informacije
| Brand | INVICTA |
|---|---|
| Vodootpornost | 100m |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik |
| Pol | Muški |
| Precnik kucista | 45mm |
| Tip mehanizma | Kvarcni, Švajcarski |
| Boja brojcanika | Plava |
| Boja kucista | Srebrna |
| Boja narukvice | Srebrna |
| Dodatne funkcije | Datum, Štoperica |
| Duzina narukvice | 185mm |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Prikaz | Analogni |
| Sirina narukvice | 22mm |
| Tip narukvice | Nerđajući čelik |
| Tip sata | Ručni sat |
| Vrsta kopce | Preklopna |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
