Guess W0846L1
12,614.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Guess W0846L1 je elegantan ženski sat sa crnim kućištem od nerđajućeg čelika sa PVD premazom i crnom silikonskom narukvicom. Brojčanik je crne boje sa zlatnim detaljima i ukrašen je cirkonima, što mu daje sofisticiran izgled. Sa prečnikom kućišta od 40 mm i debljinom od 10 mm, ovaj sat je savršen za svakodnevno nošenje i posebne prilike. Sa vodootpornošću do 30 metara, pruža pouzdanost i stil u jednom.
Šifra proizvoda:
W0846L1
Kategorije: Guess, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Brend | Guess |
| Model | W0846L1 |
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni (baterijski) |
| Kućište – materijal | Nerđajući čelik (pozlata crnim PVD premazom) |
| Prečnik kućišta | 40 mm |
| Debljina kućišta | 10 mm |
| Narukvica – materijal | Silikon |
| Narukvica – boja | Crna |
| Boja brojčanika | Crna sa zlatnim detaljima i cirkonima |
| Funkcije | Datum, 24h pokazatelj |
| Staklo | Mineralno staklo |
| Vodootpornost | 30 m (otporno na prskanje i kišu) |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
