SEKONDA 40296
9,190.00 rsd
Elegantan ženski sat Sekonda 40296 iz Elegance Two‑Colour kolekcije — okruglo 28 mm kućište u dvobojnom srebrno-rose‑gold stilu, svetao srebrenobeli brojčanik, precizni quartz mehanizam, metalna narukvica sa fold‑over kopčom i vodootpornost od 50 m.Zemlja porekla (proizvodnje): Kina Uvoznik: Lolita
Šifra proizvoda:
40296
Kategorije: Satovi, Sekonda, Ženski satovi
Oznake: 28mm sat, analogni sat, dvobojni sat, kvarcni sat, ladies watch, metalna narukvica, rose gold, sekonda 40296, srebrni sat, zenski sat
Dodatne informacije
| Brand | SEKONDA |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Tip sata | Ručni sat |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Boja brojcanika | Srebrna |
| Boja kucista | Srebrno-Zlatna |
| Boja narukvice | Srebrno-Zlatna |
| Materijal kucista | Legura |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Tip narukvice | Metal |
| Precnik kucista | 28mm |
| Duzina narukvice | Prilagodljiva |
| Sirina narukvice | 28mm |
| Vrsta kopce | Preklopna |
| Vodootpornost | 50m |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
