Esprit ES1L082M0075
11,333.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Esprit ES1L082M0075 je ženstveni dress sat klasičnog stilskog izraza, sa diskretnim kristalnim detaljima. Kućište prečnika 34 mm idealno je za suptilan izgled, a tanak profil od samo 7 mm doprinosi eleganciji. Mineralno staklo i vodootpornost do 30 m pružaju svakodnevnu izdržljivost. Dvobojna čelična narukvica sa rose-gold centralnim linkom i preklopnom kopčom dodaje sofisticirani šarm, dok precizni kvarcni mehanizam garantuje tačnost. Savršen dodatak za svečane i poslovne prilike.
Šifra proizvoda:
ES1L082M0075
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | Esprit |
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik – brušeno/poliran |
| Boja kućišta | Srebrna sa rose-gold bezelom |
| Prečnik kućišta | 34 mm |
| Debljina kućišta | 7 mm |
| Oblik kućišta | Okruglo |
| Boja brojčanika | Srebrni sa kristalnim markerima na bezel i 4 kristala na ciferu |
| Materijal narukvice | Nerđajući čelik – brišeno/polirano, rose-gold centralni link |
| Širina narukvice | 16 mm |
| Tip kopče | Preklopna (folding clasp) |
| Materijal stakla | Mineralno |
| Vodootpornost | 3 ATM / 30 m – otporno na prskanje |
| Funkcije | Sat, minut, sekunda |
| Dodatne karakteristike | Rose-gold bezel ukrašen kristalima; diskretan i elegantan dizajn; precizan i tanak (~60 g) |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
