Guess W0900L2
19,061.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Elegantni ženski sat iz serije Uptown Girl karakteriše potpuno zlatna PVD završna obrada, prefinjena minimalna estetika i klasičan dizajn. Sa promerom od 36 mm, tanak profil (~8 mm) i mineralnim staklom, vrlo je prijatan za nošenje. Otporan na manja prskanja vode, pogodan je i za svakodnevnu upotrebu, ali ne treba ga koristiti za plivanje. Jednostavan, ali otmen model – idealan za kombinovanje uz poslovni ili svečani izgled.
Šifra proizvoda:
W0900L2
Kategorije: Guess, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Detalji |
|---|---|
| Model | Guess W0900L2 (Uptown Girl) |
| Pokret | Kvarc (Quartz) |
| Prečnik kućišta | 36 mm |
| Debljina kućišta | ~8 mm |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik sa zlatnim PVD slojem |
| Staklo | Mineralno staklo |
| Vodootpornost | 30 m (podržava prskanje vode) |
| Narukvica | Zlato-tonirana čelična, širina 17 mm |
| Zatvaranje | Preklopna kopča (fold-over) |
| Boja cifera | Zlatna |
| Funkcije | Sat, minut, sekund |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
