Esprit ES906602005
9,793.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Esprit ES906602005 je elegantan ženski sat sa srebrnim kućištem i čeličnom narukvicom koja mu daje moderan izgled. Prečnik kućišta od 38 mm čini ga savršenim za svakodnevno nošenje, a kristalno staklo i jednostavan brojčanik dodaju dašak sofisticiranosti. Vodootporan do 30 metara, sat je otporan na prskanje i kišu, čineći ga pogodnim za sve dnevne aktivnosti. Idealno se uklapa u formalne i casual stilove, pružajući ženstvenu eleganciju i pouzdanost.
Šifra proizvoda:
ES906602005
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Specifikacija |
|---|---|
| Brend | Esprit |
| Model | ES906602005 |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Boja kućišta | Srebrna |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Prečnik kućišta | 38 mm |
| Debljina kućišta | 9 mm |
| Materijal narukvice | Čelična narukvica |
| Boja narukvice | Srebrna |
| Staklo | Mineralo |
| Vodootpornost | 30 m |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
