Esprit ES900582003
6,566.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Esprit ES900582003 je elegantni ženski sat sa kožnom narukvicom u belo tonovima i zlatnim kućištem. Ovaj sat se ističe svojim dizajnom, sa dijamantima oko brojčanika, što mu daje luksuzan izgled. Brojčanik je urađen u morskom biseru, a sam sat je savršen za kombinaciju s formalnim i večernjim kombinacijama. Ima 3 ATM vodootpornost, što znači da je otporan na prskanje.
Šifra proizvoda:
ES900582003
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Detalji |
|---|---|
| Brend | Esprit |
| Model | ES900582003 |
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni (baterijski) |
| Staklo | Mineralno |
| Kućište – materijal | Nerđajući čelik |
| Kućište – boja | Zlatna |
| Prečnik kućišta | 34 mm |
| Debljina kućišta | 9 mm |
| Narukvica – materijal | Koža (belog tona) |
| Narukvica – boja | Bela |
| Širina narukvice | 14 mm |
| Kopča | Preklapajuća kopča |
| Boja brojčanika | Morska biserna sa dijamantima |
| Funkcije | Prikaz sati, minuta, sekundi |
| Vodootpornost | 3 ATM (otporno na prskanje, nije za plivanje) |
| Garancija | 2 godine |
| Pakovanje | Originalna Esprit kutija |
| Poreklo | Dizajnirano u Nemačkoj |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
