Esprit ES1L099M0095
11,333.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Elegantni ženski sat iz kolekcije Magnolia izrađen je od kombinacije nerđajućeg čelika i zlatnog tona, sa upečatljivim dvobojnim dizajnom. Kristali na obodu brojčanika dodaju dozu luksuza, dok multifunkcionalni displej pruža dodatne korisne informacije.
Šifra proizvoda:
ES1L099M0095
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Detalj |
|---|---|
| Model | ES1L099M0095 |
| Pol | Ženski |
| Tip mehanizma | Kvarcni (baterijski) |
| Staklo | Mineralno staklo |
| Kućište | Nerđajući čelik, srebrno-zlatni ton |
| Prečnik kućišta | 36 mm |
| Debljina kućišta | 9 mm |
| Narukvica | Kombinacija nerđajućeg čelika (srebro/zlato) |
| Širina narukvice | 18 mm |
| Vrsta kopče | Preklapajuća kopča |
| Boja brojčanika | Beli s mat efektnim finišem i cirkonima |
| Prikaz funkcija | Dan, datum, 24h prikaz |
| Otpornost na vodu | 3 ATM / 30 metara (otporan na prskanje) |
| Stil | Elegantno, svakodnevno |
| Zemlja porekla brenda | Nemačka |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
