Esprit ES1L029M0045
9,023.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Esprit ES1L029M0045 iz linije Easy je nežan ženski sat elegantnog srebrnog dizajna, sa dijagonalnim trakama na brojčaniku ukrašenim kristalima. Kućište prečnika 32 mm i tankog profila (7 mm), uparen s finom čeličnom narukvicom širine 16 mm i motylk kopčom, stvara skladan i sveden izgled. Zbog mineralnog stakla, vodootpornosti do 30 m i osuđenog kvarc mehanizma, pogodan je za svakodnevno nošenje sa daškom sofisticiranosti.
Šifra proizvoda:
ES1L029M0045
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | Esprit |
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik |
| Boja kućišta | Srebrna |
| Prečnik kućišta | 32 mm |
| Debljina kućišta | 7 mm |
| Oblik kućišta | Okruglo |
| Boja brojčanika | Srebrna sa dijagonalnim trakama ukrašenim kristalima |
| Materijal narukvice | Nerđajući čelik |
| Boja narukvice | Srebrna |
| Širina narukvice | 16 mm |
| Tip kopče | Preklopna motylk kopča |
| Materijal stakla | Mineralno |
| Vodootpornost | 3 ATM (30 m) – otporan na prskanje |
| Funkcije | Sat, minut, sekund |
| Dodatne karakteristike | Tanak profil (7 mm); kristalni ukras na brojčaniku; elegantan modni dizajn |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
