Esprit ES105591001
6,566.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Esprit ES105591001 “Cerritos Night” je muški sat klasičnog i sportskog karaktera. Kućište prečnika 42 mm i debljine 11 mm izrađeno je od čelika i zaštićeno mineralnim staklom. Precizan kvarcni mehanizam omogućava prikaz vremena i datuma, dok vodootpornost od 10 ATM omogućava kupanje i vodene aktivnosti. Sat ima crnu kožnu narukvicu širine 20 mm i klasičnu kopču, što ga čini udobnim za svakodnevno nošenje. Elegantni crni brojčanik i izbalansiran dizajn čine ga odličnim izborom za poslovni i casual stil.
Šifra proizvoda:
ES105591001
Kategorije: Esprit, Muški satovi, Satovi, Sniženje satova 30%
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | Esprit |
| Pol | Muški |
| Mehanizam | Kvarcni (Quartz) |
| Prikaz | Analogni |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik |
| Prečnik kućišta | 42 mm |
| Oblik kućišta | Okruglo |
| Boja brojčanika | Crna |
| Materijal narukvice | Koža (crna) |
| Širina narukvice | 20 mm |
| Tip kopče | Klasična kopča (tang buckle) |
| Materijal stakla | Mineralno |
| Vodootpornost | 10 ATM (100 m) |
| Funkcije | Sat, minut, sekund, prikaz datuma |
| Dodatne karakteristike | Kristalno (mineralo) staklo, kućište debljine 11 mm, težina ≈ 65 g |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
