INVICTA 48150
18,790.00 rsd
Invicta 48150 Angel Lady je elegantan ženski sat sa kompaktnim pravougaonim kućištem od 21 mm i srebrnim sun‑ray brojčanikom. Pokreće ga precizan Japan TMI PC21J kvarcni mehanizam. Kućište i mesh narukvica su od nerđajućeg čelika, sa mineralnim staklom i otpornošću na prskanje (30 m). Savršena kombinacija stilskog dizajna i svakodnevne udobnosti.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Lolita
Šifra proizvoda:
48150
Kategorije: Invicta, Satovi, Ženski satovi
Oznake: 21 mm sat, 30m vodootpornost, Angel Lady, invicta 48150, mesh narukvica, mineralno staklo, pravougli, quartz sat, srebrni brojčanik, zenski sat
Dodatne informacije
| Brand | INVICTA |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Tip sata | Ručni sat |
| Tip mehanizma | Kvarcni |
| Boja brojcanika | Srebrna |
| Boja kucista | Srebrna |
| Boja narukvice | Srebrna |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik |
| Oblik kucista | Pravougaonik |
| Precnik kucista | 21mm |
| Tip narukvice | Nerđajući čelik |
| Sirina narukvice | 10mm |
| Duzina narukvice | 195mm |
| Vrsta kopce | Preklopna |
| Vodootpornost | 30m |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
