Guess W1078G1
12,999.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Guess W1078G1 iz kolekcije Cambridge je muški sat sa čeličnim kućištem prečnika 44 mm i elegantnim svetlosrebrnim brojčanikom gde dominiraju rimski brojevi i mali sekundni podbrojčanik. Kvarcni mehanizam i mineralno staklo osiguravaju pouzdanost, dok narukvica od čelika i preklopna kopča doprinose udobnom nošenju. Vodootpornost do 30 m omogućava da sat izdrži prskanje i vremenske nepogode, idealan je za svakodnevnu, poslovnu i casual upotrebu.
Šifra proizvoda:
W1078G1
Kategorije: Guess, Muški satovi, Satovi, Sniženje satova 30%
Opis
| Karakteristika | Detalji |
|---|---|
| Brend | Guess |
| Model | W1078G1 (“Cambridge”) |
| Pol | Muški |
| Mehanizam | Kvarcni (Quartz) |
| Kućište – materijal | Nerđajući čelik |
| Kućište – boja | Srebrna |
| Prečnik kućišta | 44 mm |
| Debljina kućišta | 11 mm (oko 10–11 mm) |
| Staklo | Mineralno |
| Boja brojčanika | Srebrna / belo‑srebrna sa rimskim markerima i malim sekundarom |
| Funkcije | Sat, minut, sekund (malog sekundara) |
| Narukvica – materijal | Nerđajući čelik – metalna narukvica |
| Kopča | Preklopna (fold-over) |
| Vodootpornost | 3 ATM / 30 m (otpornost na prskanje vode) |
| Dodatne karakteristike | Mali sekundar, klasičan casual dizajn |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
