Esprit ES1L163M0155
10,493.00 rsd
Zemlja porekla: Kina; Uvoznik: S&L Jokić
Model ES1L163M0155 kombinuje moderan dvobojni dizajn sa luksuznim detaljima. Sa srebrno-zlatnom narukvicom i elegantnim cirkonima na bezelu, ovaj sat je idealan za žene koje žele da izraze stil i sofisticiranost. Savršen za večernje događaje, poslovne sastanke i posebne prilike.
Šifra proizvoda:
ES1L163M0155
Kategorije: Esprit, Satovi, Sniženje satova 30%, Ženski satovi
Opis
| Karakteristika | Detalj |
|---|---|
| Pol | Ženski |
| Mehanizam | Kvarcni (pouzdan i precizan) |
| Staklo | Mineralno staklo |
| Kućište | Nerđajući čelik, zlatno-roze ton sa cirkonima |
| Prečnik kućišta | 34 mm |
| Debljina kućišta | 8 mm |
| Narukvica | Nerđajući čelik, dvobojna (srebro i roze-zlatna) |
| Širina narukvice | 14 mm |
| Kopča | Preklapajuća kopča |
| Boja brojčanika | Srebrna |
| Dekoracija | Cirkoni na bezelu i tačkasti satni markeri |
| Otpornost na vodu | 3 ATM (otporan na prskanje i kišu) |
Dostava
Dostava se vrši kurirskom službom (brzom poštom) na bilo koju adresu u Srbiji. Trenutno dostava van teritorije Srbije nije moguća. Rok isporuke teče od prvog narednog dana posle narudžbine. Za robu kupljenu preko internet prodavnice rok isporuke je do 5 dana od dana prijema porudžbine.
Ukupna cena se uvećava za troškove dostave po važećem cenovniku kurirske službe
!. Za iznose do 5000 din. kupac plaća poštarinu. Za iznose veće od 5000 din. poštarina je besplatna.
