CASIO GST-S130BC-1A
44,900.00 rsd
G-Shock
Zemlja porekla (proizvodnje): Kina; Uvoznik: Sense doo
Iz Casio G-Shock-a, brenda koji neprestano pomera granice čvrstoće, dolaze nove varijacije dizajna G-Steel modela sa „zaštitnom strukturom sloja“ za izvanrednu otpornost na udarce.
Narukvica ovog modela muškog sata kombinuje različite materijale za izuzetnu čvrstoću i otpornost na habanje. Jezgro narukvice je smola, spoljna površina je CORDURA® tkanina, koja je jača od najlona, a unutrašnja površina je Tough Leather, koja se koristi za teška radna odela. Ovaj model sata dolazi sa uretanskim kućištem koje je obloženo šarom koja podseća na dršku instrumenta ili alata. Ovaj izbor dizajna okvira dodaje G-Steel funkcionalnu eleganciju i čini ove modele univerzalno pogodnim za nošenje u širokom spektru ležernih odevnih kombinacija.
Ostale karakteristike uključuju rad na solarni pogon i pomeranje ruku, kao i neonsko osvetljenje za analogni prikaz i belo pozadinsko osvetljenje za optimalnu čitljivost.
Struktura zaštitnog sloja, kao i nova vrsta narukvice i kućišta uveliko poboljšavaju mogućnosti dizajna za nove G-Steel modele.
| Tip sata | Ručni sat |
|---|---|
| Boja brojcanika | Crna |
| Boja kucista | Crna |
| Boja narukvice | Crna |
| Debiljina kucista | 16,1mm, 16mm |
| Dodatne funkcije | 12/24 prikaz vremena, Alarm, Čuvar baterije, Dan u nedelji, Duplo LED svetlo, Indikator napunjenosti baterije, Isključivanje/uključivanje zvuka, Kalendar, LED svetlo, Osetljiv na pokret ruku, Otporan na udarce, Pet alarma, Signal na sat vremena, Solarni, Štoperica, Svetsko vreme, Tajmer |
| Materijal kucista | Nerđajući čelik, Resin |
| Oblik kucista | Okruglo |
| Pol | Muški |
| Precnik kucista | 52,4mm, 52mm |
| Prikaz | Analogni, Digitalni, Kombinovani |
| Tezina | 104g |
| Tip narukvice | Koža, Tekstil |
| Vodootpornost | 200m |
| Vrsta kopce | Klasična |
| Tip stakla | Mineralno |
| Tip mehanizma | Solarni |
